Tommy McMillen
Gun
| Age | |
| Nationality | None |
| Height | 183 cm |
| Reach | 188 cm |
| Streak before fight | 1st UFC fight |
Manolo Zecchini
Angelo Veneziano
| Age | 29 |
| Nationality | 🇮🇹 Italy |
| Height | 173 cm |
| Reach | 173 cm |
| Streak before fight | ❌ |
Fight Result
Tommy McMillen win by ko tko (Knee)
Round 1 (3:57)
Fight of the night
Elo Evolution
Tommy McMillen
1500 → 1515 (+15)
Manolo Zecchini
1484 → 1469 (-15)
Event Details
5th fight of the card
UFC Fight Night: Moicano vs. Duncan
04 Apr 2026
Las Vegas, Nevada, USA
Strikes Distribution
Striking Differential
landed 54 more significant strikes than
Manolo Zecchini
landed 37 more head strikes than
Manolo Zecchini
Total Strikes Attempted
Total Strikes Accuracy
Significant Strikes Proportion
Takedowns Over Rounds
No takedowns attempted during the fight.